Chci se naučit být v pohodě a klidu

Pomůžu Vám dostat se do klidné zóny. Naučím Vás, jak tam zůstávat a už k tomu nikoho nepotřebovat. Nabízím cestu praktické spirituality. Nejedná se tedy jen o běžné psychologické postupy, jak se naučit dobře zvládat „nedobrý život“. Budeme se učit dobře vnímat a tvořit si dobrý život. Mnoho se naučíte, zasmějete se, užijete si sladkost léčivé energie a výsledek v praxi se Vám bude moc líbit.

Všichni žijeme ten příběh, který si vyprávíme. Naučíme se vyprávět zdravé a hezké věci. Naučíme se, že okolnosti jen ukazují, jaké představy volíme. Vidíme to, v co věříme – a naučíme se měnit to, čemu věříme.

Naučíme se být ve spojení se svým Vyšším Já a vnímat jeho navigaci k Vašemu dobru. Velký kus práce za Vás udělají léčivé energie, což je velká výhoda mého systému učení. Další výhodou bude velmi dobrá pomůcka, karty s texty, které Vás účinně povedou.

Jestli Vás už hry na duální vnímání dobra a zla unavily, tak se přijďte naučit, jak sice vnímat, že život je někdy těžký, ale zároveň mu Dovolit, aby byl, jaký JE. Jaký je vlastně spirituální smysl a účel života, do kterého jsme se narodili? Abychom z něj měli radost. Jako z narozeninového dortu.

Život je posvátná krása, kdo žít umí, ten vnímá mnoho radosti každý den. Být úspěšný a žít naplno znamená pociťovat vnitřní klid a častou vděčnost za to, co zrovna dělám. Dnes i zítra.

Když jsem to zvládla já, dokážete to taky, opravdu. Program „Pohoda a klid“ je míněn spíš jako nadstavba pro vás, kteří máte víceméně vyřešené otázky zdraví a základních věci typu rodina, práce. Pokud se ale rozhodnete právě tímto způsobem zrovna začít, tak se jistě také domluvíme.

Jana Marie * Tel. 736 773 901 * E-mail: Lecitel-JanaMarie@seznam.cz

© 2020 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz, www stránky