Chci změnu životní situace, mám PŘÁNÍ.

Možná procházíte životní situací, která se Vám vůbec nelíbí. Možná máte nějaké přání a nejste si jistí, zda a jak si ho plnit…nebo jste jen „uvízli na mělčině“. Využijte mé znalosti praktické spirituality k tomu, aby se Vaše situace jasně zlepšila. Pomůžu Vám napnout plachty a vydat se směrem, který je dobrý pro Vás. Můžeme spolu probádat i nové oblasti nebo to zkusit konečně po proudu.

Je dobré úvodem přijmout, že vše, po čem toužíte, už „někde“ existuje. Vše, co jste si kdy přáli, se díky Vaší touze převedlo z univerzálního „bohatství pro všechny“ do Vaší osobní „truhly pokladů“, zbývá najít klíče. Vyhledáme spolu rezervy, najdeme, co lze vylepšit tak, aby se Váš život začal zjednodušovat a zlepšovat.

Využijte mého přístupu k energiím, které pročisťují, léčí a pozitivně ovlivní danou situaci. Terapeutické techniky zvládneme s lehkostí a humorem. Navíc, často řešíte něco, co jsem sama zvládla, to je velká výhoda. Změnit lze vše. Nic z toho, co BYLO dosud, nelimituje to, co může být dál. Někdy je jen potřeba přestoupit, abyste dojeli do cíle.

Žitá láska, spolehlivé zdraví, dostatek peněz, hezké vztahy, dobrá práce – pokud jste si to vždy přáli a věřili, že to můžete mít, tak to máte vnitřně hotové. Když něco zatím nemáte hmatatelné, tak to není proto, že nejste dost dobří, nebo že si to nezasloužíte. Naučím Vás, proč se to děje a kudy na to.

Afirmační karty, které jsem za tímto účelem vytvořila, jsou velmi nápomocné, ráda Vám je nabídnu. Slovo touŽit obsahuje slovo Žít. Jsme tu, abychom zažívali radost. Toužíme a „tou žijme“ zní podobně.

Nabízím Vám novou terapii „Změna situace“. Možná jste na začátku nejlepší části Vašeho života.

Těším se na Vás, Jana Marie * Tel. 736 773 901 * E-mail: Lecitel-JanaMarie@seznam.cz

© 2019 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz, www stránky