O mně

Naposled jsem se narodila v Praze, v letním znamení Lva. Do tří let mě vychovávali rodiče matky, původně učitelé. Rodiče zatím v továrně vydělávali na moskviče a na dovolené v endéer. Dospívání bylo náročné, v rodině panoval otec, cholerický frézař o generaci starší než bojácná matka. Díky němu jsem  získala silnou touhu po Dobru a Volnosti pro sebe i ostatní. To  se později ukázalo jako důležitý vklad.Tehdy mě ale zachraňovala schopnost číst i za chůze nebo humor s mladší sestrou. Důležité byly také osamělé chvíle na Českolipsku s Flexaretem nebo  leta s keramickou hlínou.
Moudra ze školy jsem zúročila v zaměstnáních, kde se důležitě papírovalo, např. v bance nebo na ministerstvu. Na biznis jsem si zase hrála  v jedné japonské firmě. Díky tunám knih jsem se ale měla pořád krásně. Díky cvičení jogy, častému smíchu a krásné hudbě se cítím dobře ve svém těle.  Žiju v Praze. Nehlásím se k žádné církvi, náboženskému hnutí, ani politické straně. Ve volném čase ráda mlčím, slyším, souzním, píšu, čtu nebo fotím obrazy krás kolem nás.

Pro Vás je ale důležité, že po roce 2000 jsem navázala na své dávné umění uzdravovat lidi a znovu jsem v sobě rozvinula tento dar. Profesně se od roku 2002 věnuji výhradně praxi léčitele, terapeuta a učitele. Nepoužívám žádnou metodu, používám své schopnosti.

Podstatou mé práce je schopnost napojení na zdroje léčivé energie, přístup k mnohým spektrům Světla. Jsem médium pro nefyzickou léčivou sílu. Překládám toto Světlo do vibračních proudů přijatelných pro ostatní lidi. To je mé poslání, plním jej s velkou vděčností a láskou.

Mým úkolem je prošlapávat cestu tak, aby další lidé mohli dělat nové kroky lehčeji a aby mohli čerpat podporu, pokud se rozhodnou opustit komfortní zónu jistoty, strachu a výmluv. Nejsem lídr, nikdo už v naší době není, ale jsem jeden z těch pracovníků Světla, kteří tvoří nový systém uprostřed starého a tradičního. Předávám lidem zázraky - to, co je za jejich zraky.


Jana Marie EDENová
 

© 2019 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz, www stránky